|
Gizmowisla masz rację. Duda i Krzyżanowski to dwie nasze nadzieje za które liczyliśmy miliony dla klubu. Krzyżan gra bardzo słabo od meczu w Głogowie, Duda w kratkę ale ogólnie szału nie robi. Gogół w końcówce jesiennej rundy grał naprawdę dobrze. koledzy piszą o Kuziemce. Nie widziałem chłopaka więc się nie wypowiem.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|