|
Proponuje cofnąć się o jakieś 8-10 miesięcy i sprawdzić jak Gogół był tutaj jechany, wyzywany od odpadów z Lecha miedzy innymi przez jego obecnych orędowników. I nie - nikt mi nie wmówi, że zaliczył tak gigantyczny postęp i tylko kontuzja uniemożliwia mu zaprezentrowania polskiego Pirlo.
|