Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3915
Stary 13.04.2024, 21:43
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Kozak może odpalić w normalnym klubie. Nasz jest patologiczny. Pokaż mi trenera nawet uznanego, co ulepi coś z GÓWNA. My zimą sprowadziliśmy jakiegoś Bregu, który ma chyba astmę, dziecko bo chyba liczyliśmy na 800 plus - Dziedzica, grubasa Omraniego bo chyba chcemy być klubem tolerancyjnym, i jakiegoś cienkiego bramkarza, który nawet nie może grać.
Jednocześnie w kadrze mając całą plejadę połamańców jak Junca, Żyro, Basha, Sapała i kolejnych jak Talar czy Gogół, którzy dołączyli do ekipy połamanych i chyba dopiero wtedy (już nie chce mi się sprawdzać) następowały te super wzmoceninia zimowe (oprócz Bregu, który przyszedł wcześniej)

To jest wariatkowo. Tutaj psycha by wysiadła papieżowi albo nawet Chrystusowi. Także tym bardziej człowiek, który potrzebuje optymalnych/dobrych warunków do pracy, rozwoju, szybko tu zwija mandżur i myśli tylko jak uciec.
W sumie pod wieloma względami trafna analiza, więc skąd ta gorycz (rozgoryczenie można czuć, jeśli dzieje się coś niespodziewanego)? To musiało się tak potoczyć przy właściwie tym samym składzie, co w poprzedniej rundzie. Oczywiście możemy wywalczyć jeszcze miejsce w barażach, ale nie za bardzo wierzę, że wygramy 2 mecze z drużynami, które nie będą grały fajnej dla oka, otwartej piłki.
Odpowiedz cytując