Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 13.04.2024, 20:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
to dlaczego to robi właśnie on?
Bo z pierwszego składu nikt nie umie. Czasem coś Bregu wyczaruje, Junca ma wrzutkę ale dotąd był kontuzjowany. Tyle. Może jeszcze Sapała, ale to tylko w oparciu o sparingi i Tychy.

Kogoś pominąłem? Za Sobolewskiego wykonywali jeszcze Goku i Alfaro, bez zagrożenia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.04.2024 o godz. 20:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując