FraMat napisał(a):

|
to dlaczego to robi właśnie on?
|
Bo z pierwszego składu nikt nie umie. Czasem coś Bregu wyczaruje, Junca ma wrzutkę ale dotąd był kontuzjowany. Tyle. Może jeszcze Sapała, ale to tylko w oparciu o sparingi i Tychy.
Kogoś pominąłem? Za Sobolewskiego wykonywali jeszcze Goku i Alfaro, bez zagrożenia.