Elefant napisał(a):

...
Problemem nie są piłkarzyki czy trener. ...
|
Są. Tylko daliśmy sobie wmówić, że mimo, że to hiszpańskie odpady, to jednak przerastają tą ligę. Chu.a. To jest banda hiszpańskich patałachów bez ambicji, którzy techniki to powinni się uczyć od polskich pierwszoligowych drwali. Baena to powinien zostać dyscyplinarnie wypier... i więcej nie pokazywać sie na nam na oczy.