|
Niech chłopak odejdzie stąd jak najszybciej, może będzie miał szczęście i trafi gdzieś na kogoś kto wydobędzie z niego potencjał (moim zdaniem jakiś ma), a Wisła może dostanie za niego parę euro. Zostając tu dłużej niż do lata skończy w najlepszym razie jak Gruszka.
|