Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 13.04.2024, 19:59
Niech chłopak odejdzie stąd jak najszybciej, może będzie miał szczęście i trafi gdzieś na kogoś kto wydobędzie z niego potencjał (moim zdaniem jakiś ma), a Wisła może dostanie za niego parę euro. Zostając tu dłużej niż do lata skończy w najlepszym razie jak Gruszka.
Odpowiedz cytując