Jaroo1 napisał(a):

|
A to skąd wiesz, że menago tak chciał?
|
Bo dla takiego szczyla z punktu widzenia menagos kluczowe są mecze w kadrze. A, że dla jego stajni jest nikim to przypuszczam wywierają presję. "No jak to dostałeś powołanie i nie pojechałeś przez siniaka?" Lepiej już siedź na ławie żebyś na kadrę był zdrowy.