Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 13.04.2024, 19:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@Drozd - też to zauważyłem, ale kilka razy był faktycznie faulowany, zwłaszcza jak dostał z łokcia w twarz od stopera Petrochemii. Myć i tak super sędziował w porównaniu do ostatniego meczu. Niewiele błędów, żadnych poważnych - naprawdę solidnie jak na taką kopaninę.
Sędziował dobrze ale szarpanie się za koszulki to nie jest walka. Sobczak zamiast też go szarpać powinien starać się oderwać od niego wtedy byłoby ewidentne. że tamten go ciągnie. Nawet nie w kierunku piłki. A tak to przeszarpał cały mecz i gówno z tego, a tam gdzie miał być to go ne było.

Mecz wyglądał tak jak wyglądał bo na bokach obrony mieliśmy słoniowatego i elektrycznego Łasickiego i Krzyżanowskiego, któremu chyba się coś w główce przestawiło. Oby Junca złapał choćby półformę bo taki chłop na obronie to tykająca bomba.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując