FraMat napisał(a):

Jeśli nic się nie zmieni to Rude do końca sezonu, bo i tak nie ma co ratować praktycznie, poza PP, a potem nowe rozdanie.
Najlepiej z nowym właścicielem mającym pojęcie o piłce. I nie mam tu na myśli JB16.
Tylko budowa od początku czegoś na solidnych fundamentach sprawi, że nie będziemy musieli zaczynać od Iv ligi
|
Może jak będzie chciał rozpaczliwie ratować chociaż baraże to po kolejnych 2 meczach podobnych jak dziś i z podobnymi wynikami (oby nie) i w.......u w PP zmieni go na Jopa albo zmieni hierarchię w tej dwójce.
Ale jak dotąd prawie wszystko robił na opak więc chyba nie ma nadziei na nagły przypływ mądrości.