Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#973
Stary 13.04.2024, 19:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nic się nie zmieni to Rude do końca sezonu, bo i tak nie ma co ratować praktycznie, poza PP, a potem nowe rozdanie.
Najlepiej z nowym właścicielem mającym pojęcie o piłce. I nie mam tu na myśli JB16.
Tylko budowa od początku czegoś na solidnych fundamentach sprawi, że nie będziemy musieli zaczynać od Iv ligi
Może jak będzie chciał rozpaczliwie ratować chociaż baraże to po kolejnych 2 meczach podobnych jak dziś i z podobnymi wynikami (oby nie) i w.......u w PP zmieni go na Jopa albo zmieni hierarchię w tej dwójce.
Ale jak dotąd prawie wszystko robił na opak więc chyba nie ma nadziei na nagły przypływ mądrości.
Odpowiedz cytując