Temat
:
27 kolejka, Wisła Płock - Wisła Kraków, 13 kwietnia 2024, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
85
13.04.2024, 19:02
Chętnie bym się dowiedział od wilczka, czy nadal uważa, że Brzeczek był najlepszym, co się mogło Wiśle przytrafić, bo jakoś dziwnie „zamknął dupe” na jego temat od momentu spadku.
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor