Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 13.04.2024, 19:02
Chętnie bym się dowiedział od wilczka, czy nadal uważa, że Brzeczek był najlepszym, co się mogło Wiśle przytrafić, bo jakoś dziwnie „zamknął dupe” na jego temat od momentu spadku.
Odpowiedz cytując