Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#972
Stary 13.04.2024, 18:56
Jeśli nic się nie zmieni to Rude do końca sezonu, bo i tak nie ma co ratować praktycznie, poza PP, a potem nowe rozdanie.
Najlepiej z nowym właścicielem mającym pojęcie o piłce. I nie mam tu na myśli JB16.
Tylko budowa od początku czegoś na solidnych fundamentach sprawi, że nie będziemy musieli zaczynać od Iv ligi
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując