Patryko napisał(a):

Mecz wyglądał tak, jakby drużyny w nim uczestniczące grały za karę.
Nasi wyglądali w tym meczu na totalnie zmulonych, dynamiki w ich grze nie było w ogóle. Z taką grą dostaniemy łomot od każdej drużyny TOP6.
|
Za długo oglądam pierwszą ligę żeby się zgodzić. Każdy mecz to osobna historia.
Nie zwalałbym na przygotowanie fizyczne, z Piastem jakoś siłę mieli. Raczej mentalność.
@Drozd - też to zauważyłem, ale kilka razy był faktycznie faulowany, zwłaszcza jak dostał z łokcia w twarz od stopera Petrochemii. Myć i tak super sędziował w porównaniu do ostatniego meczu. Niewiele błędów, żadnych poważnych - naprawdę solidnie jak na taką kopaninę.