Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 13.04.2024, 18:53
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Mecz wyglądał tak, jakby drużyny w nim uczestniczące grały za karę.
Nasi wyglądali w tym meczu na totalnie zmulonych, dynamiki w ich grze nie było w ogóle. Z taką grą dostaniemy łomot od każdej drużyny TOP6.
Za długo oglądam pierwszą ligę żeby się zgodzić. Każdy mecz to osobna historia.
Nie zwalałbym na przygotowanie fizyczne, z Piastem jakoś siłę mieli. Raczej mentalność.

@Drozd - też to zauważyłem, ale kilka razy był faktycznie faulowany, zwłaszcza jak dostał z łokcia w twarz od stopera Petrochemii. Myć i tak super sędziował w porównaniu do ostatniego meczu. Niewiele błędów, żadnych poważnych - naprawdę solidnie jak na taką kopaninę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.04.2024 o godz. 18:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując