wolfy napisał(a):

|
Naprawdę, liczba strat po obu stronach to był jakiś kabaret.
|
Mecz wyglądał tak, jakby drużyny w nim uczestniczące grały za karę.
Nasi wyglądali w tym meczu na totalnie zmulonych, dynamiki w ich grze nie było w ogóle. Z taką grą w barażach dostaniemy łomot od każdej drużyny TOP6.