Jaroo1 napisał(a):

|
Markus jest oślepiony blaskiem Zaskrońca i podjarany hiszpańskimi latynosami więc nie panuje nad tym co pisze i myśli.
|
Pamiętam Markusa z lat 200., pisał m.in. analizy taktyczne, które czytałem z zainteresowaniem bo pisał ciekawie i czasem coś czego nie zauważyłem w meczu.
Co do obecnej twórczości mam podobne zdanie jak @azor skąd się ona bierze.