FraMat napisał(a):

Ostatnie 5 minut.
Colley zostawia przy aucie piłkę rywalowi jak to niegdyś uczynił Szot.
Forum stwierdziło że Szot to kretyn.
Czy będziemy konsekwentni w ocenach?
Mamy parodystów na boisku.
Co z nimi robi trener?
|
Juz trzeci trener. Sklaniam sie ku wnioskowi, ze to nie trener jest/byl problemem