Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 13.04.2024, 17:28
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ktokolwiek za wszystkich
Jasne. A najlepiej za trenera a reszta niech zostanie jak dawniej .


FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ostatnie 5 minut.
Colley zostawia przy aucie piłkę rywalowi jak to niegdyś uczynił Szot.

Forum stwierdziło że Szot to kretyn.
Czy będziemy konsekwentni w ocenach?
Mamy parodystów na boisku.
Co z nimi robi trener?
Coley by do tej piłki zdążył gdyby jakiś matoł nie postawił reklamy metr przy linii. Porównywać te dwie sytuacje może tylko ktoś bez pojęcia. Całe szczęście sytuację naprawił Carbo.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując