FraMat napisał(a):

Jasne. A najlepiej za trenera a reszta niech zostanie jak dawniej

.
FraMat napisał(a):

Ostatnie 5 minut.
Colley zostawia przy aucie piłkę rywalowi jak to niegdyś uczynił Szot.
Forum stwierdziło że Szot to kretyn.
Czy będziemy konsekwentni w ocenach?
Mamy parodystów na boisku.
Co z nimi robi trener?
|
Coley by do tej piłki zdążył gdyby jakiś matoł nie postawił reklamy metr przy linii. Porównywać te dwie sytuacje może tylko ktoś bez pojęcia. Całe szczęście sytuację naprawił Carbo.