|
O ile jeszcze na początku rundy jakoś ta drużyna wyglądała, przynajmniej momentami, to takiej chu.ni jak w pierwszej połowie to jeszcze nie graliśmy. Pierdyliard strat, niedokładnych podań, piłka odbija sie od nich jak od kołków, wolni jak keczup. Każde wznowienie celebrujemy jak byśmy kur.a w kosmos lecieli, a i tak gów.o z tego wychodzi, bo najczęściej zagrywamy w aut. Żadnego przyspieszenia ani szybkiego wznowienia. Jesteśmy na ten moment jedną z najsłabszych drużyn 1 ligi. Baraże to będzie cud.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 13.04.2024 o godz. 17:26.
|