Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 13.04.2024, 17:23
Oglądam równocześnie Puszcza-Lech.

Jaka jest różnica między Wisłą a Puszczą?

Mniej więcej w tym samym czasie (około 22 minuty u nas) mieliśmy rzut wolny w bardzo podobnym miejscu co Puszcza. My sobie rozegraliśmy w aut, za to Craciun z Puszczy skierował piłkę do bramki.

Taka jest między nami różnica, dlatego oni grają w eklapie, a my się kopiemy po czole w 1 lidze.

Przypomnijcie, jaki budżet Puszczy w eklasie na kadrę? 8? 9 milionów? Nie mam pytań.
Odpowiedz cytując