|
Oglądam równocześnie Puszcza-Lech.
Jaka jest różnica między Wisłą a Puszczą?
Mniej więcej w tym samym czasie (około 22 minuty u nas) mieliśmy rzut wolny w bardzo podobnym miejscu co Puszcza. My sobie rozegraliśmy w aut, za to Craciun z Puszczy skierował piłkę do bramki.
Taka jest między nami różnica, dlatego oni grają w eklapie, a my się kopiemy po czole w 1 lidze.
Przypomnijcie, jaki budżet Puszczy w eklasie na kadrę? 8? 9 milionów? Nie mam pytań.
|