Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28647
Stary 13.04.2024, 15:28
azor napisał(a):Wyświetl post
Mizognizm? Wiem, że fajnie jest rzucać mądrymi zwrotami, ale warto czasem chociaż sprawdzić co oznaczają, coby choć w jednym poście nie wychodzić na durnia.
Koaliczek z pogardą wyraża się o wszystkich i wszystkim poza komunistycznymi prominentami oraz swoimi grzybkami. O klerze i zakonnicach również. Nie widziałem, by o jakiejś kobiecie choć raz napisał z szacunkiem, a nie z nienawiścią. Nawet o komunistce.

Mitomania, mizoginizm, neurotyczność, manipulacje z zaburzeniami psychotycznymi i afektywnymi (i wiele więcej, ale nie będę dalej rozwijać tej listy, bo po co): każde z tych określeń może być stosowane do opisywania jego wywodów na forum.

Dla Ciebie i Jagula może być nawet Supermanem, obchodzi mnie to tyle, co zeszłoroczny śnieg.

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Zaraz Markus przyjdzie i was powyjasnia, powie, że manipulujecie a tak w ogóle to kibicujcie sracovii.
Urocze. Gość który cały czas od miesięcy sączy tylko jad i hejtuje wszystko, co jest związane z Wisłą, wyraża się na jej temat toczka w toczkę jak kibice Cracovii, oburza się, że ktoś widzi jego związki z tymi kibicami Cracovii.
Ostatnio edytowane przez Markus : 13.04.2024 o godz. 15:35.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując