azor napisał(a):

|
Mizognizm? Wiem, że fajnie jest rzucać mądrymi zwrotami, ale warto czasem chociaż sprawdzić co oznaczają, coby choć w jednym poście nie wychodzić na durnia.
|
Koaliczek z pogardą wyraża się o wszystkich i wszystkim poza komunistycznymi prominentami oraz swoimi grzybkami. O klerze i zakonnicach również. Nie widziałem, by o jakiejś kobiecie choć raz napisał z szacunkiem, a nie z nienawiścią. Nawet o komunistce.
Mitomania, mizoginizm, neurotyczność, manipulacje z zaburzeniami psychotycznymi i afektywnymi (i wiele więcej, ale nie będę dalej rozwijać tej listy, bo po co): każde z tych określeń może być stosowane do opisywania jego wywodów na forum.
Dla Ciebie i Jagula może być nawet Supermanem, obchodzi mnie to tyle, co zeszłoroczny śnieg.
Jaroo1 napisał(a):

|
Zaraz Markus przyjdzie i was powyjasnia, powie, że manipulujecie a tak w ogóle to kibicujcie sracovii.
|
Urocze. Gość który cały czas od miesięcy sączy tylko jad i hejtuje wszystko, co jest związane z Wisłą, wyraża się na jej temat toczka w toczkę jak kibice Cracovii, oburza się, że ktoś widzi jego związki z tymi kibicami Cracovii.

