Drozd napisał(a):

Bo o faulu na Sobczaku w Gdyni to już przecież nikt nie pamięta, o karnym z kapelusza w Opolu i Rzeszowie również. Pewnie, że życie się toczy, ale jeżeli oceniamy to statystyka 3-1-3 nie może być oderwana od okoliczności. Pewnie że to nie tylko ostatnie czasy, czerwo dla Dudy to też przekręt, karny z Polonią też mięciutki. Wszystkie te tematy były zbywane durnym tekstem "sędzia się wybroni" . Tak ale tylko wtedy kiedy będzie go bronić "środowisko". Z Widzewem tylko dlatego była afera że "środowisko" zamiast bronić to zaczęło sędziego atakować, bo nie zrobił tak jak Var kazał. Z Motorem inny nauczony doświadczeniem już zrobił i PZPN dał Jarochowi 2 mecze kary. Zycie toczy się dalej.
|
Sorry, to nijak się nie broni.
Poprzedni trenerzy też musieli mierzyć się z takimi przekrętami, czy innymi niepowodzeniami po drodze.
Napiszmy od razu, że nieważne kto trenuje - może być nawet Ancelotti, Klopp czy inny Mourinho w Wiśle a i tak będziemy w połowie stawki bo nas będą kręcić.