Królewski nie dozbroił bo nie ma na to kasy.
Utrzymywanie ponad 30 kopaczy na zawyżonych kontraktach i robienie trzeci rok wyniku finansowego minus kilkanaście baniek rocznie przez gościa, który nie ma majątku jak Cupiał czy Świerczewski tak się musiało skończyć. Ale jak nie awansujemy do ligi będzie zapewne jeszcze gorzej.
Bilans 3-1-3 w lidze, uważasz, że takie świetne wyniki byłyby poza zasięgiem Jopa? Dlaczego tak?