Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 13.04.2024, 15:19
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
bierzecie pod uwage ze Kroewski zima praktycznie wogole nie "dozbroil" zespolu bazowal na tustych kotach ktorym lepiej grac i utrzymac sie w 1 lidze za wysokie kontrakty ...taki minimalizm .....po jesieni mielismy tylko jednego dobrego napastnika ( Sobczak sie pokazal chyba po zimie- zreszta uwazam Sobczaka za charakternego goscia ale Na Boga - nie na wiazde druzyny ktory ma pociagnac Wisle do ekstraklasy - ..... nikt nie zabezpieczyl Wisly zima np napastnikiem ( Rodado nie mial i inie ma zadnej konkurencji) - of pomocnikiem - bo Duda i Carbo sie po prostu dubluja - mamy slabego bramkarza - ktory tez niema zadnej rywalizacji bo ten wasz Broda to poziom Hutnika , nie am "Generala" na stoperze ( choc ostatnio pokazuje to Jóek ) bo Łasicki , Uryga to po prostu tez poziom co najwyzej Hutnika ......przyszly kontuzje , przyszly kartki (glupie - no ale Jaroch np. nie dosc ze slabizna to jeszcze oslabia zespol kartkami bo nie umie przyjac pilki) i sie okazalo ze ten sklad to tylko na papierze jakos wyglada , brak rywalizacji na niektorych pozycjach , dublowanie pozycji na boisku ...ciagniecie na sile niektorych zawodnikow ....to szambo musialo wkoncu "wywalic" i tak sie stalo ........ ja osobiscie Rude najmniej bym winil za ten burdel ktory tu jest ....a gadanie ze Jop by to ogarnal pozostawiam tylko idiotom z tego forum ktorym los dal chec zycia- czyli bezpieczny hejt za klawiatury......osobiscie najbardziej mi sie podobala Wisla - oczywiscie mowie od dengrengolady i rowni pochylaej - za czasow Hybali ....moze i bylo brzydko , moze bylo chaotycznie ale bylo " zapierdalanie" i " jazda na dupach" taka ze widac bylo zaangazowanie , a Brzeczki, Gule , Sobole - niestety rude juz chyba tez to takie Lelum Polelum - zero dynamiki- zero determinacji - ambicji
Królewski nie dozbroił bo nie ma na to kasy.
Utrzymywanie ponad 30 kopaczy na zawyżonych kontraktach i robienie trzeci rok wyniku finansowego minus kilkanaście baniek rocznie przez gościa, który nie ma majątku jak Cupiał czy Świerczewski tak się musiało skończyć. Ale jak nie awansujemy do ligi będzie zapewne jeszcze gorzej.
Bilans 3-1-3 w lidze, uważasz, że takie świetne wyniki byłyby poza zasięgiem Jopa? Dlaczego tak?
Odpowiedz cytując