|
Tak się kończy kłamanie i jechanie na famie. Chwilę można ale prędzej czy później to się wysypie.
Albo Jaro wiele dodawał od siebie mówiąc o profesjonalizmie Rude, o tym jaki super przygotowany, jak już wszystko wiedział zanim kontakt podpisał, albo te raporty Rude to zwykłe paplanie i tak jak mówiłem, gościu jest po prostu dobrym analitykiem i może sobie piękne raporty potworzyć, o niczym, a w praktyce jako trener się nie sprawdza.
Podejrzewam, że prawda leży po środku, Rude to bardziej analityk niż trener, więcej gada niż wie i niż umie. Raport jakiś stworzył, później o dziwo się okazało, że on sę uczy ligi przez 2 miesiące i go zaskakuje to, że Odra się broni cały mecz zamiast presować Wisłę itp. A Jaro dołożył swoją cegiełkę i jak zawsze sam też musiał poopowiadać jakiego fachowca znalazł i jak będzie pięknie - bo jest taki sam jak Rude, teoretyk, pogadać może, to umie, makaron na uszy ponawijać, tylko ma się to nijak do realnej pracy i wyników.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|