Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.04.2024, 13:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma sensu zmieniać czegoś co działa. Piszę to samo bo w sumie nadal się nie zdezaktualizowało.
(...)
No, ale czego Albert Rude się spodziewał przychodząc do Wisły?
Co więcej: co przygotował?
Przygotował elaborat na ponoć 80 stron, w którym wykazał (ponoć - nie wiem, może mnie Prezes poprawi) dlaczego jest najlepszą opcją dla Wisły.
Wiedział kim będzie grał.
Wiedział, że będzie Jaroch, Łasicki, Uryga, Duda, Żyro, Sapała.
I co?
Podjął się.

I teraz okazuje się, że nie osiąga lepszych wyników od swoich poprzedników.
I nie możemy wszystkiego złożyć na karb kontuzji czy sędziów.
Poprzednicy mierzyli się z tym samym.
Poprzedników zwolniono, albo sami odeszli.

Jeszcze do niedawna miałem nadzieję, że Rude ma jakiś autorski pomysł na Hiszpanów i Polaków w Wiśle.
Teraz, mimo zaklęć Markusa i wklejania przez niego analiz o "recyrkulacji piłki" (nie zdziwiłbym się, gdyby to on je tworzył). przysięgam: nie widzę niczego z tego, co te analizy tak niby wykazują. Dla mnie to pustosłowie. Bo albo widać coś na boisku, albo trzeba to tłumaczyć wyszukanymi frazami jak jakiemuś "mizoginowi"

Jeśli dzisiaj nic się nie zmieni (i nie mam na myśli wyniku - choć on jest bardzo ważny) w sposobie gry Wisły uznam, że projekt Rude spalił na panewce.

Zasłanianie się sukcesem w postaci awansu do PP jest jak pudrowanie trupa.
Mam tylko nadzieję, że się mylę i Rude oraz drużyna jeszcze mnie pozytywnie zaskoczą.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 13.04.2024 o godz. 13:50.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując