krysztal napisał(a):

Nie ma to jak 2-3 letnia Skoda Octavia z wyprutym DPF-em po docieraniu przez przedstawiciela handlowego.Okaz zdrowia i idealnego stanu technicznego,no i wiadomo w papierach Euro 6.
Nero znowu się zacietrzewiłeś a wygląda na to że nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz.
|
A te 20-letnie to wiadomo, że jedynie Niemiec pod kocem trzymał, dlatego jest lepsze od 3 letniej Skody od przedstawiciela
