Markus napisał(a):

Zapomniałeś napisać jeszcze peanów o Urbanie, Jaruzelskim i Kiszczaku, zaatakować kult Wojtyły, wspomnieć o gwałtach na dzieciach dokonywanych przez kler, wysadzaniu stadionu przy Reymonta, grzybkach, które przedawkowałeś, rządach biskupów, o ich niezliczonych rzeszach kochanków i kochanic, wypuszczaniu przez PiS trucizn do atmosfery - czy jeszcze o kilkunastu równie mądrych sprawach, za które ceni Cię tutaj np. taki Jagulek.
Byłby tradycyjny komplet nonsensów, którymi takich jak on karmisz, pasąc swój mizoginizm.
"Menadżerka" to kwitła i wyciągała od Wisły miliony na przepłacanych polskich zawodników za czasów Madziary i interesów z nim czy innymi polskimi menago wciskającymi tutaj swój polski towar, w rodzaju Żyr czy Młyńskich, a nie teraz za rządów Kiko.
Te grzybki widać szybko znalazłeś Koaliczku. Super. Widać po Tobie, że grzybki to mocna rzecz. Wreszcie możesz naprawdę napisać, że w czymś byłeś skuteczny i masz sukces. 
|
Mizognizm? Wiem, że fajnie jest rzucać mądrymi zwrotami, ale warto czasem chociaż sprawdzić co oznaczają, coby choć w jednym poście nie wychodzić na durnia.