wolfy napisał(a):

@FraMat - najlepiej nie oglądaj i nie truj. Czekaj na powrót Radka Legendy, wtedy było wszystko tip top.
Ty wiedziałeś czy Rude się sprawdzi już po wygranej ze Stalą Ja poczekam na baraże żeby ocenić.
.
|
A nie pisałem że ci sami się odezwą?
Pisałem też w jaki sposób.
Jesteście prości w obsłudze