Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 13.04.2024, 05:58
@FraMat - najlepiej nie oglądaj i nie truj. Czekaj na powrót Radka Legendy, wtedy było wszystko tip top.
Ty wiedziałeś czy Rude się sprawdzi już po wygranej ze Stalą Ja poczekam na baraże żeby ocenić.

A biorąc pod uwagę że i tak go nie zwolnią to co planujesz? Rozkręcisz większy hejt?
Brutalna prawda jest że mecze zawalają nam głównie Polacy. Taki Sapała zagrał chyba dwa razy i dwa mecze położył. Duda jak psuje niemal wszystkie akcje ofensywne w jakich bierze udział - takiego drewna dawno nie widziałem, chłop nie umie podać, strzelić, dośrodkować...
To że debile z obrony (też Polacy!) odwalają co chwilę cyrk to też wina trenera. A to Szot ratuje piłkę dla Arki, Uryga zawsze spóźniony, Jaroch co drugi mecz coś odwala, Krzyżanowski nie dość że nic nie daje z przodu to z tyłu odwala cyrk... I trzeba to całe Zoo brać na plecy i próbować przepchnąć wynik mimo sabotażu "legend" i "młodych talentów".

Musi grać Uryga mimo że jest beznadziejny bo zżera sam 10% budżetu, bo to w końcu Legenda i nie można było zerwać kontraktu. I gra, mimo że nie nadaje się już do zawodowej piłki. A za jego pensję mielibyśmy przyzwoity blok obronny...

Ale tak, wyszedł nasz kieszonkowy Katon i wreszcie może sobie ulżyć, bo ostatnio musiał tylko odszczekiwać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.04.2024 o godz. 10:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując