@FraMat - najlepiej nie oglądaj i nie truj. Czekaj na powrót Radka Legendy, wtedy było wszystko tip top.
Ty wiedziałeś czy Rude się sprawdzi już po wygranej ze Stalą

Ja poczekam na baraże żeby ocenić.
A biorąc pod uwagę że i tak go nie zwolnią to co planujesz? Rozkręcisz większy hejt?
Brutalna prawda jest że mecze zawalają nam głównie Polacy. Taki Sapała zagrał chyba dwa razy i dwa mecze położył. Duda jak psuje niemal wszystkie akcje ofensywne w jakich bierze udział - takiego drewna dawno nie widziałem, chłop nie umie podać, strzelić, dośrodkować...
To że debile z obrony (też Polacy!) odwalają co chwilę cyrk to też wina trenera. A to Szot ratuje piłkę dla Arki, Uryga zawsze spóźniony, Jaroch co drugi mecz coś odwala, Krzyżanowski nie dość że nic nie daje z przodu to z tyłu odwala cyrk... I trzeba to całe Zoo brać na plecy i próbować przepchnąć wynik mimo sabotażu "legend" i "młodych talentów".
Musi grać Uryga mimo że jest beznadziejny bo zżera sam 10% budżetu, bo to w końcu Legenda i nie można było zerwać kontraktu. I gra, mimo że nie nadaje się już do zawodowej piłki. A za jego pensję mielibyśmy przyzwoity blok obronny...
Ale tak, wyszedł nasz kieszonkowy Katon i wreszcie może sobie ulżyć, bo ostatnio musiał tylko odszczekiwać.