Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 12.04.2024, 20:48
ale wyobrażacie sobie taką sytuacje jak Wisla Motor ze gramy na wyjeździe u druzyny z czołówki np. w Tychach i sedzia im daje taką kartke na początku
albo czerwona Dudy w Podbeskidzu jak tez zagrał piłkę a potem cofał noge na wslizgu? albo anulowana bramka z koncowki meczu z Chrobrym Sobczaka gdzie sedzia widzial jakis wydumany faul a powinno być 2_1? nie mowie ze jest spisek ale mam wrazenie im wiecej Krolewski sie puszy w mediach tym gorzej nas sedziowie traktują
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując