ale wyobrażacie sobie taką sytuacje jak Wisla Motor ze gramy na wyjeździe u druzyny z czołówki np. w Tychach i sedzia im daje taką kartke na początku

albo czerwona Dudy w Podbeskidzu jak tez zagrał piłkę a potem cofał noge na wslizgu? albo anulowana bramka z koncowki meczu z Chrobrym Sobczaka gdzie sedzia widzial jakis wydumany faul a powinno być 2_1? nie mowie ze jest spisek ale mam wrazenie im wiecej Krolewski sie puszy w mediach tym gorzej nas sedziowie traktują