Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 12.04.2024, 20:30
W tym samym meczu w ktorym sedzia robil wszystko zebysmy nie wygrali i dal karnego z czapy w koncowce dla Stali? Nie lubie mowienia ze suma szczescia jak i pomylek sedziowskich wychodzi na zero- ile razy w tym sezonie dali karne z d.. przeciwko nam ile miekicb czerwonych? Dla Wisly sa naprawde imne standardy w tej lidze
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując