nero napisał(a):

Skoro to drugie czy trzecie auto zatem po co tak bardzo bronisz konieczności wjazdu tych samochodów do Krakowa? Ładne, zadbane auta nie są kompletnie problemem, najczęściej są wożone na lawecie lub robią mało kilometrów, często też posiadają żółte tablice.
Ty jednak broniłeś starych trupów, które są gó.wno warte i powinny być zezłomowane.
|
Wskaż miejsce, w którym bronię zdezelowane, stare auta. Wręcz przeciwnie, jestem za złomowaniem aut, które stanowią zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.
Bronię możliwości wjazdu, bo czemu by miały nie móc wjechać? Są sprawne, z ważnym przeglądem technicznym, czemu jakiś ekoterrorysta ma decydować, czy mogę nim wjechać do centrum, czy też nie?
Naucz się czytać ze zrozumieniem.