nero napisał(a):

|
No dobra... zatem, dlaczego rower nie może jechać na autostradzie, przecież to ewidentnie zamach na wolność. Zakaz poruszania się autem w danym obszarze z powodu parametrów jakie posiada nie różni się niczym jak zakaz poruszania się z powodu wyznaczonych stref w Krakowie. Jest tak co nie? Po pewnej strefie nie mogą jeździć wszyscy, dlaczego? Ty masz Audi, ja mam Audi Ty możesz wjechać do strefy, a ja nie mogę to nie jest zamach na wolność?
|
Jeśli chcesz sprowadzić dyskusję do takiego poziomu że mam Ci wyjaśniać dlaczego rowerem nie można jeździć po autostradzie to ja ... odpuszczam.
Powiem tylko ogólnie - są zakazy ROZSĄDNE I RACJONALNE oraz zakazy NIEROZSĄDNE I NIERACJONALNE.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!