No jak skończymy z prezydentem z PO i radą z PO to tak zapewne będzie. Co pokazuje przykład Warszawy, Łodzi, Gdańska i kilku innych miast. Jeżeli będzie Gibała prezydentem, a PO w radzie, to przewiduję, że wszyscy będą "vox populi", a pierwszym referendum bezie to dotyczące SCT
