|
Ale żeby dostać pozwolenie na prace jak twierdzi padalec to ta osoba musibyc w Polsce z wiza pracowniczaą to po pierwsze
A po drugie to wizy wydają polskie placówki a nie białoruskie więc nie rozumiem o czym padalec mówi
Ale to tylko obrazuje jaki gnój jest w klubie.
|