Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 10.04.2024, 17:25
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Ja też tradycyjnie nie chciałem Albercika, rok temu nie chciałem powrotu Kikuśka.

Mam o wiele większą skuteczność niż wszechwiedzący Jarek, który ma ponoć do dyspozycji najnowszą technologię z Marsa.

Tylko szkoda, że Wisła na tym cierpi i zamiast walczyć o MP, to z jakimiś wynalazkami nie wiadomo skąd sprowadzonymi marnieje w pierwszej lidze.
Ch...olera wie jaką masz skuteczność, bo skuteczności nie sprawdza się po tym, co mówiłeś/pisałeś, że nie wyjdzie lub wyjdzie, tylko po tym, co z tego co realnie zrobiłeś przyniosło oczekiwany skutek.
Odpowiedz cytując