KOALIK napisał(a):

Ja też tradycyjnie nie chciałem Albercika, rok temu nie chciałem powrotu Kikuśka.
Mam o wiele większą skuteczność niż wszechwiedzący Jarek, który ma ponoć do dyspozycji najnowszą technologię z Marsa.
Tylko szkoda, że Wisła na tym cierpi i zamiast walczyć o MP, to z jakimiś wynalazkami nie wiadomo skąd sprowadzonymi marnieje w pierwszej lidze.
|
Ch...olera wie jaką masz skuteczność, bo skuteczności nie sprawdza się po tym, co mówiłeś/pisałeś, że nie wyjdzie lub wyjdzie, tylko po tym, co z tego co realnie zrobiłeś przyniosło oczekiwany skutek.