|
Rezerwowy skład, beznadziejna forma, solidny rywal. Jeśli Płock sobie sam nie strzeli bramki albo nie wylapie czerwa w 10 minucie to myślę, że pewne 0 pkt.
Było już 3:2, potem 3:1, obstawiam więc dalsza równie pochyla i tym razem dostaniemy w papę 3:0.
|