Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#914
Stary 10.04.2024, 16:31
Trio, a kto. Dodajmy do tego, ze podpisano go bodajze juz w styczniu, w miedzyczasie sie polamal, zadebiutowal po powrocie jesienia i znowu sie polamal po dwoch czy trzech meczach, nie grajac praktycznie przez dwa sezony. Majstersztyk.
Odpowiedz cytując