|
^^ Przecież SCT nie ma nic wspólnego z elektrykami. Celem jest wyeliminowanie tylko tych najbardziej emitujących samochodów (czyli głównie busów i dostawczków na euro 1 i 2). Stare osobówki się "same" wymieniają. Gibała chce referendum za rok ws. SCT - moim zdaniem to błąd, bo SCT możnaby tak skonstruować, żeby ograniczyć korki w mieście (ograniczając liczbę samochodów, które codziennie do miasta wjeżdżają). No ale "vox populi" - wszystkim kandydatom wyszło w badaniach, że mieszkańcy nie chcą SCT więc jej po prostu nie będzie.
|