|
Ja też tradycyjnie nie chciałem Albercika, rok temu nie chciałem powrotu Kikuśka.
Mam o wiele większą skuteczność niż wszechwiedzący Jarek, który ma ponoć do dyspozycji najnowszą technologię z Marsa.
Tylko szkoda, że Wisła na tym cierpi i zamiast walczyć o MP, to z jakimiś wynalazkami nie wiadomo skąd sprowadzonymi marnieje w pierwszej lidze.
|