Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#904
Stary 10.04.2024, 10:00
Znowu gadki szmatki, że nikt się nie nadaje do Wisły, za słaby jest
Porównajcie sobie Jarocha i Łasickiego kilka miesięcy temu a teraz, porównajcie sobie wersję Goku z tamtego roku, do tego, porównajcie każdego kto gra źle obecnie do jego dyspozycji sprzed x miesięcy.
Porównajcie sobie młodzież, jak się rozwija w Wiśle - wcale.

Problemem Wisły nie są piłkarze, tylko toksyczne otoczenie, amatorski sztab szkoleniowy i świr właściciel. Jeśli to się zmieni to nagle się okaże, że z Łasickim itp można wejść z palcem w dupie do eklapy.

Odsiać to nalezy jedynie Bashe, Sapałę, Żyro, Omraniego itp czyli kaleki, grubasów, nygusów, którzy właśnie swoją postawą jako ludzie tworzą tę toksyczność w klubie. Nie dają nic na boisku, a jeszcze w....iają ludzi z ambicjami, że ci ambitniejsi musza z takimi lamusami pracować w jednej firmie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując