Znowu gadki szmatki, że nikt się nie nadaje do Wisły, za słaby jest

Porównajcie sobie Jarocha i Łasickiego kilka miesięcy temu a teraz, porównajcie sobie wersję Goku z tamtego roku, do tego, porównajcie każdego kto gra źle obecnie do jego dyspozycji sprzed x miesięcy.
Porównajcie sobie młodzież, jak się rozwija w Wiśle - wcale.
Problemem Wisły nie są piłkarze, tylko toksyczne otoczenie, amatorski sztab szkoleniowy i świr właściciel. Jeśli to się zmieni to nagle się okaże, że z Łasickim itp można wejść z palcem w dupie do eklapy.
Odsiać to nalezy jedynie Bashe, Sapałę, Żyro, Omraniego itp czyli kaleki, grubasów, nygusów, którzy właśnie swoją postawą jako ludzie tworzą tę toksyczność w klubie. Nie dają nic na boisku, a jeszcze w....iają ludzi z ambicjami, że ci ambitniejsi musza z takimi lamusami pracować w jednej firmie.