Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 10.04.2024, 07:52
4 porażka ekipy Rude w 8 (!!!) wiosennych meczach stanie się faktem.
To jest nieprawdopodobne, jak fatalna jest ta ekipa na wiosnę, nawet mając w pamięci smutną, sobolenkową jesień.
Płock też gra smutę ale na Wisłę to wystarczy, bo nasi nie umieją kompletnie bronić a trener cały czas uczy się ligi.
Wystarczy naszą Wisłę sprowokować a praktycznie sama sobie coś strzeli.

Porażka z Płockiem będzie oznaczać, że tylko 12 punktów w 4 kolejnych meczach pozwoli zagrać w barażach.
Dlatego to jest mecz o próbę uratowania sezonu.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując