Karherop napisał(a):

Tu się pewnie nawet pozbieramy na sztukę (widać po zdjęciach z treningów), ale co mają prezentować piłkarze którzy co chwilę wypadają z rytmu i mozolnie wracają do treningu. Tak się formy nie buduje. Może tylko Rodado wroci w dobrej dyspozycji, bo jednak kończyny ma sprawne.
Widać to zresztą po ostatnich zmianach. Gra ciągle tych samych 14-15 piłkarzy. Na resztę Rude już nawet woli nie patrzeć, bo się załamuje.
|
Reszta dostała szansę. Wykorzystał Żyro, Omrani wchodził jak było po ptokach i coś tam próbował. Tyle pozytywów jak na maksa ponaciągać rzeczywistość. Basha może jeszcze się liczy, ale przy nim trzeba trzymać jedną zmianę jakby zaczął się łapać za nogę...
Sapała, Olejarka, Satrustegui dali po worach tak że Rude chyba faktycznie woli na nich nie patrzeć. Jaki beznadziejny musi być Olejarka skoro woli nieprzygotowanego Omraniego?