ciacho napisał(a):

|
Tak. Po 20 kolejce mieliśmy 3 pkt straty do 1 miejsca, ale awans przegraliśmy na jesieni. W domu wszyscy zrdrowi?
|
Napisał Ci wprost że chodzi o terminarz, że przy tylu wyjazdach straty u siebie z poprzedniej rundy ukąszą. To jest statystyka.
Czego nie zrozumiałeś?