fansorina napisał(a):

Jakiś bramkarz - Villar, Uryga, Colley, Krzyżanowski - Baena, Duda, Carbo, Kutwa?, Bregu - Sobczak
Coś takiego
Trudno będzie o punkty, nasi zblazowani i osłabieni.
W przypadku porażki z Wisłą Płock mamy od razu do nich 4 punkty do nadrobienia. :/
|
Raton - Jaroch (jak odwołanie siądzie)/Łasicki, Uryga, Colley, Krzyżanowski - Kutwa, Carbo (jako 6 i 8), Baena, Villar + Duda na 10-tce, Sobczak.