Patryko napisał(a):

|
Karcz rzucił nieco światła na tą sprawę. Wygląda na to, że ze strony Wisły wszystko zostało wykonane należycie, sam Cziczkan ma po prostu problemy z uzyskaniem wizy i nic na to nie poradzimy. Ponoć normalnie tego typu sprawy zajmują maksymalnie 2 dni, ale że na Białorusi jest system totalitarny, do tego dochodzi wojna na Ukrainie i dlatego są opóźnienia. Nie zdziwię się, jeśli Cziczkan NIGDY nie wybiegnie w koszulce Wisły na boisko.
|
Karcz pieprzy standardowe głupoty. Oczywiście - dopełniliśmy formalności, ale czy tak ciężko było sprawdzić, biorąc pod uwagę co się dzieje na swiecie od jakiegoś czasu, że standardowa procedura wizowa może być odrobinę utrudniona?
Drugie, tłumaczenie że rozpadł się Broda, wysypał transfer tego gagadka z Zagłębia, bo inaczej zostalibyśmy z tylko jednym Ratonem...niech mnie ktoś oświeci, czy nie zostaliśmy z jednym Ratonem?