Patryko napisał(a):

Z dostępnym składem remis biorę w ciemno.
2-2 Sobczak, Uryga
|
Dokładnie, remis trzeba brać w ciemno i z ostatnich 7 spotkań wycisnąć 16 pkt. Wtedy jest tam jakaś szansa na 3-4 miejsce barażowe.
Jak przegramy z Płockiem to max co będzie w naszym zasiegu to 5-6 miejsce, a do tego dojdzie nam kolejny rywal bezpośredni z którym mamy gorszy bilans bezpośredni, więc tracimy nie 3 a 4 punkty.
Reasumując trzecia porażka z rzędu praktycznie do minimum zredukuje nasze szanse na dobre miejsce barażowe.
4 porażka w 8 meczu ligowym to byłaby katastrofa. Która niestety jest prawdopodobna.
Na sam mecz i myśl jakim składem wyjdziemy to już mi się robi słabo.