Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 09.04.2024, 13:28
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Z dostępnym składem remis biorę w ciemno.

2-2 Sobczak, Uryga
Dokładnie, remis trzeba brać w ciemno i z ostatnich 7 spotkań wycisnąć 16 pkt. Wtedy jest tam jakaś szansa na 3-4 miejsce barażowe.

Jak przegramy z Płockiem to max co będzie w naszym zasiegu to 5-6 miejsce, a do tego dojdzie nam kolejny rywal bezpośredni z którym mamy gorszy bilans bezpośredni, więc tracimy nie 3 a 4 punkty.

Reasumując trzecia porażka z rzędu praktycznie do minimum zredukuje nasze szanse na dobre miejsce barażowe.

4 porażka w 8 meczu ligowym to byłaby katastrofa. Która niestety jest prawdopodobna.

Na sam mecz i myśl jakim składem wyjdziemy to już mi się robi słabo.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.04.2024 o godz. 13:30.
Odpowiedz cytując