Markus napisał(a):

|
Wracając do wyborów: wygrali kandydaci, którzy w ostatnim czasie (w moim odczuciu) mocno dystansowali się od ruchów, które mogłyby realnie pomóc w Wiśle. Dlatego nie wiem czy będę głosować w drugiej turze, nie widzę, by Wisła na kimkolwiek z nich mogła skorzystać, a program zarówno jednego jak i drugiego to dla mnie zbiór pustych ogólników.
|
Jeśli bony sportowe dla dzieci, bezpłatne żłobki, czy rozpoczęcie budowy metra to ogólniki to co miałoby nimi nie być?
Jestem daleki od agitacji na kogokolwiek ale z racji tego kto wygrał 1 turę wypada się trochę przyglądnąć bliżej jego kandydaturze.
A Wisła na tym nie straci. Przynajmniej nikt nie będzie miał na starcie złej woli.