Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 08.04.2024, 18:57
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wracając do wyborów: wygrali kandydaci, którzy w ostatnim czasie (w moim odczuciu) mocno dystansowali się od ruchów, które mogłyby realnie pomóc w Wiśle. Dlatego nie wiem czy będę głosować w drugiej turze, nie widzę, by Wisła na kimkolwiek z nich mogła skorzystać, a program zarówno jednego jak i drugiego to dla mnie zbiór pustych ogólników.
Jeśli bony sportowe dla dzieci, bezpłatne żłobki, czy rozpoczęcie budowy metra to ogólniki to co miałoby nimi nie być?

Jestem daleki od agitacji na kogokolwiek ale z racji tego kto wygrał 1 turę wypada się trochę przyglądnąć bliżej jego kandydaturze.

A Wisła na tym nie straci. Przynajmniej nikt nie będzie miał na starcie złej woli.
Odpowiedz cytując