FraMat napisał(a):

|
Podyskutowałbym z jebaćpiścami ale to nie polityczny.
|
W sumie szkoda, bo tym razem być może moglibyśmy się w wielu sprawach zgodzić.
Ale np. z takim Koaliczkiem gloryfikującym komunistycznych zbrodniarzy czy aparatczyków i widzącym w klerze oraz Wojtyle samo zło, trudno choć o jednej sprawie rozmawiać poważnie.
Widzę, że tym wpisem nawet Wolfiego zaszokował

Wracając do wyborów: wygrali kandydaci, którzy w ostatnim czasie (w moim odczuciu) mocno dystansowali się od ruchów, które mogłyby realnie pomóc w Wiśle. Dlatego nie wiem czy będę głosować w drugiej turze, nie widzę, by Wisła na kimkolwiek z nich mogła skorzystać, a program zarówno jednego jak i drugiego to dla mnie zbiór pustych ogólników.