Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 08.04.2024, 18:12
@Markus - nie jestem ani zaskoczony, ani rozczarowany tym że Niewiadomski się nie nadaje, ale fajnie było się łudzić.

Czekam na dzień kiedy przestaniemy kupować młodych na sztuki a zaczniemy zwracać uwagę na ich jakość. Co w zresztą dotyczy wszystkich piłkarzy, ale mimo wszystko stosunek ilości kontraktów do jakości jest najgorszy wśród młodzieżowców.
W sumie logiczne - weź średniaka po 30-tce, to Ci jeszcze jego poprzedni klub podziękuje. Weź młodą łamagę - uuu, to nie są tanie rzeczy, to nic że nie umie strzelać, podać ani dośrodkować, ma 18-lat i może się jeszcze nauczy. My zresztą też zrobiliśmy podobnie z Plewką, Gruszkowski czy Krzyżanowskim, gdzie można ich było sprzedać za uczciwe pieniądze...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując