Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.04.2024, 17:43
Na serio będziesz liczby i fakty KOALIKowi wyciągał? Gdzie wystarczy początek jego posta przeczytać żeby ręce opadły...

Warszawa ma kładkę za (bagatela!) 160 milionów, najdroższą w Europie oczyszczalnię puszczającą gówno rzeką (no bo kto mógł przewidzieć że rura puszczona dnem będzie się zatykać, na pewno nie tęgie głowy które to zaprojektowały) itp itd. Ale to jest bez znaczenia bo osiem gwiazdek i jesteśmy fajnopolacy.

Szkoda prądu

Kraków ma swoją dozę przekrętów ale Warszawa to jest inna liga.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2024 o godz. 17:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując